Sukces to ja – Bezpłatne warsztaty rozwojowe

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką prowadzi największy program aktywizacji zawodowej kobiet w Polsce "Sukces TO JA". To kompleksowy program wzmacniania aktywności zawodowej kobiet umożliwiający wymianę doświadczeń, znalezienia inspiracji, poszerzeniu wiedzy i kompetencji. Udział w programie jest bezpłatny. Program wspierany jest przez Fundację Coca-Cola w Atlancie.

Dołącz do nas już dziś: tutaj

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką prowadzi największy program aktywizacji zawodowej kobiet w Polsce „Sukces TO JA”. To kompleksowy program wzmacniania aktywności zawodowej kobiet umożliwiający wymianę doświadczeń, znalezienia inspiracji, poszerzeniu wiedzy i kompetencji. Udział w programie jest bezpłatny. Program wspierany jest przez Fundację Coca-Cola w Atlancie.

Od października 2016 roku w program Sukces TO JA zaangażowało się ponad 40 ekspertów. Przeszkolono bezpośrednio oraz online ponad 21 000 kobiet.

Sieć lokalnych Ambasadorek programu Sukces TO JA obecnie rozwija się w 30 miastach w całej Polsce, a w spotkaniach lokalnych grup rozwoju wzięło udział ponad 2300 kobiet. Spotkania lokalnej grupy rozwoju odbywają się co 4 tygodnie. Tematyka spotkań dostosowana jest do lokalnych potrzeb uczestniczek oraz możliwości, które niesie za sobą specyfika danego rozwoju. Ambasadorkami programu SUKCES TO JA są kobiety sukcesu, z dużym doświadczeniem zawodowym, których misją jest wspieranie innych kobiet w odnajdywaniu własnej ścieżki kariery lub drogi do siebie.

W Łomiankach oraz w Warszawie warsztaty prowadzone są min. przez Ambasadorkę programu – Martynę Guba

Zobacz, w jakich miastach działają grupy rozwoju

Styczeń 2019 - Ster na Cel - Warsztaty o Motywacji

Grudzień 2018 - Marzenia, Pragnienia, Potrzeby

Listopad 2018 - Rola kobiety we współczesnym świecie

Październik 2018 – Warsztaty Pielęgnacyjno - Makijażowe

Wrzesień 2018 – ABC Zdrowia i Urody