Misja i Wizja

WYGRYWA TYLKO TEN, KTO MA JASNO OKREŚLONY CEL I NIEODPARTE PRAGNIENIE, ABY GO OSIĄGNĄĆ

Napoleon HILL

WIZJA

Nasz nadrzędny cel pod względem WIZJI to profesjonalna obsługa Klienta poprzez dostarczanie różnorodnych usług związanych ze ZMIANĄ w różnych obszarach życia.

MISJA

Naszym celem jest podnoszenie standardu życia naszym Klientom wpływając bezpośrednio na ich poczucie szczęścia i zadowolenia, wnosząc nową jakość do rzeczywistości i zmieniając ich życie.

HISTORIA FORCHANGE

FORCHANGE jest efektem 20 letnich doświadczeń zawodowych opartych na pasji, kreatywności i odwadze, potwierdzonych certyfikatami i wieloma osiągnięciami.
Powstała z inspiracji i ogromnego zaangażowania odważnej i kreatywnej kobiety, która nie boi się marzyć!
Łączy w sobie różne branże, którym przyświeca jeden wspólny mianownik – profesjonalizm, pasja, oddanie i służba innym ludziom.
Inspiracją do tworzenia był otaczający świat i ludzie – ich potrzeby, marzenia, wyzwania, którym chciałam wyjść naprzeciw.

O MNIE

Zanim zostałam trenerem, certyfikowanym coachem i mentorem zdobywałam doświadczenie zawodowe jako przedsiębiorca, gdzie do dziś łączę moją wiedzę psychologiczną oraz trenerską i niespełna 20 letnie doświadczenie pracy w biznesie.

W trakcie tej podróży, która rozpoczęła się w 2000 roku stworzyłam pięć niesamowitych przedsiębiorstw, pięć owoców mojej pasji do tworzenia, niesamowitej energii i wrodzonego entuzjazmu.

A zaczęło się to wszystko...

W styczniu 2000 roku powstała pierwsza z moich firm związana z branżą transportową i logistyczną, która do dziś zajmuje ważne miejsce w moim sercu, przypominając mi o ogromnej odwadze, determinacji i pragnieniach, których nie bałam się zamieniać w działanie i realizację celów.

STL jest firmą transportowo - spedycyjną specjalizującą się w przewozach towarów na terenie całego kraju, zapewniając profesjonalną obsługę i terminowe dostawy.

Apartamenty przy Plaży Apartamenty przy Plaży zrodziły się z zamiłowania do Krynicy Morskiej, uroczej miejscowości nad Morzem Bałtyckim.

Wspólne wakacje z synem Alexem były inspiracją do stworzenia idealnego miejsca dla rodzin z dziećmi, które w zgiełku codzienności, mogłyby odnaleźć przestrzeń do wspólnego wypoczynku.

W roku 2012 podjęłam decyzję o zakupie pierwszego apartamentu, zakup kolejnych był tylko kwestą czasu. Moim celem było stworzenie miejsca, do którego wracałoby się z radością. Dlatego witanie powracających co roku Gości jest dla mnie szczególnym doznaniem, które napawa mnie radością i poczuciem spełnienia.

Apartamenty kuszą komfortem, zachwycają wystrojem i zadziwiają bogatym wyposażeniem uwzględniającym potrzeby najmłodszych.
Jako mama i miłośniczka podróży, zadbałam o wszystko, co niezbędne dzieciom, do udanego wypoczynku, zdejmując z rodziców stres związany ze wspólnym, rodzinnym wyjazdem.

Zakup apartamentów nad morzem był dla mnie kolejną inspiracją do stworzenia firmy związanej bezpośrednio z wyposażeniem wnętrz tj. branżą szklarską, gdzie jako zawodowa projektantka wnętrz mogłam w pełni wykorzystać moje umiejętności i pasję do projektowania i aranżacji wnętrz.

I tak w 2013 roku – z miłości do szkła powstała Fabryka Szkła dzięki której mogłam zadbać o piękne wyposażenie moich apartamentów, które doceniane jest przez naszych gości do dziś.

Fabryka warsztatów i Planeta dla Singli zajmują szczególne miejsce w moim sercu – są kwintesencją mojej życiowej misji i powołania jak również DNA moich wartości.
Misją tych firm jest tworzenie przestrzeni do zatrzymania się i spotkania z samym sobą jak również z innymi ludźmi.
Tworzę miejsce, które sprzyja poznawaniu nowych ludzi z pasją, dzielących się swoim życiem i doświadczeniem.

Poprzez przekazywanie wiedzy i umiejętności w formie interaktywnych warsztatów i szkoleń tworzę przestrzeń do refleksji, która umożliwia głęboki wgląd w siebie i jest motywacją do zmiany.
Pomagam ludziom odszukać siebie w sobie, odkryć swoje powołanie, ukryte pragnienia i marzenia. Pomagam rozwijać świadomość, żyć w harmonii i życiowej równowadze wzmacniając swoje zasoby i poczucie własnej wartości.

Jako mentor biznesu zachęcam do przełamywania lęków i budowania własnej marki – inspiruję i pomagam zbudować swoją firmę – z pasji i autentycznego powołania, na fundamentach odwagi, motywacji i skutecznego działania.