Story by Forchange

ZMIANY… ZMIANY… ZMIANY… czyli Nie bój się zmian

Historia ForChange

Zanim zostałam trenerem, certyfikowanym coachem i mentorem zdobywałam doświadczenie zawodowe jako przedsiębiorca, gdzie do dziś łączę moją wiedzę psychologiczną oraz trenerską i niespełna 20 letnie doświadczenie pracy w biznesie.

Owocem mojej pracy i pasji jest firma www.forchange.pl. W trakcie tej podróży, która rozpoczęła się w 2000 roku stworzyłam 5 niesamowitych firm, pięć owoców mojej pasji do tworzenia, niesamowitej energii i wrodzonego entuzjazmu. Mam nadzieję, że będą one dla Ciebie inspiracją - do zmiany, do doświadczania życia, do odwagi, bo...

Każdy moment życia może być doskonałą okazją do jego zmiany

Jerry McGuire

A zaczęło się to wszystko...

W styczniu 2000 roku powstała pierwsza z moich firm związana z branżą transportową i logistyczną, która do dziś zajmuje ważne miejsce w moim sercu, przypominając mi o ogromnej odwadze, determinacji i pragnieniach, których nie bałam się zamieniać w działanie i realizację celów.

STL to POGOTOWIE TRANSPORTOWE – to SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA I PROFESJONALNA OBSŁUGA. To jakość potwierdzona certyfikatem i kompetencjami , to RZETELNOŚĆ i ponad 20 letnie doświadczenie! STL jest firmą transportowo - spedycyjną specjalizującą się w przewozach towarów na terenie całego kraju, zapewniając profesjonalną obsługę i terminowe dostawy.


MOMENT PRZEŁOMOWY - kryZYSKI

Każdy moment życia może być doskonałą okazją do jego zmiany

Jerry McGuire

Wypadek kierowcy, przerwane wakacje i kłopoty z procedurami zmusiły mnie do zatrzymania i jak się okazało były inspiracją do PIERWSZEJ ZMIANY! Bardzo odważnej i szalonej!

Pod wpływem chwili, w czasie pomiędzy formalnościami, pod wpływem przypadkowej reklamy na GRUPONIE zdecydowałam, że kupię apartament nad morzem! I tak w 2012 roku rozpoczęła się kolejna wielka PRZYGODA, która trwa do dziś!

Podjęłam decyzję o zakupie pierwszego apartamentu. Zakup kolejnych był tylko kwestią czasu. Moją WIZJĄ i pragnieniem było stworzenie miejsca, do którego wracałoby się z radością, w pięknym miejscu, z dala od codzienności i pełnionych ról, gdzie odpoczywa się z przyjemnością!

Apartamenty przy Plaży

Apartamenty przy Plaży zrodziły się z zamiłowania do Krynicy Morskiej, uroczej miejscowości nad Morzem Bałtyckim.

Wspólne wakacje z synem Alexem były inspiracją do stworzenia idealnego miejsca dla rodzin z dziećmi, które w zgiełku codzienności, mogłyby odnaleźć przestrzeń do wspólnego wypoczynku. Dlatego witanie powracających co roku Gości jest dla mnie szczególnym doznaniem, które napawa mnie radością i poczuciem spełnienia.

Apartamenty kuszą komfortem, zachwycają wystrojem i zadziwiają bogatym wyposażeniem uwzględniającym potrzeby najmłodszych. Jako mama i miłośniczka podróży, zadbałam o wszystko, co niezbędne dzieciom, do udanego wypoczynku, zdejmując z rodziców stres związany ze wspólnym, rodzinnym wyjazdem.

ALE TO NIE KONIEC...

Okazało się, że zakup apartamentów nad morzem był dla mnie kolejną inspiracją do kolejnej ZMIANY ! Do stworzenia firmy związanej bezpośrednio z wyposażeniem wnętrz tj. branżą szklarską, gdzie jako zawodowa projektantka wnętrz mogłam w pełni wykorzystać moje umiejętności i pasję do projektowania i aranżacji wnętrz.

I tak w 2013 roku – z miłości do szkła powstała Fabryka Szkła dzięki której mogłam zadbać o piękne wyposażenie moich apartamentów, które doceniane jest przez naszych gości do dziś.

Fabryka Warsztatów i Planeta dla Singli zajmują szczególne miejsce w moim sercu – są kwintesencją mojej życiowej misji i powołania jak również DNA moich wartości...

Misją tych firm jest tworzenie przestrzeni do zatrzymania się i spotkania z samym sobą jak również z innymi ludźmi. Tworzę miejsce, które sprzyja poznawaniu nowych ludzi, dzielących się swoim życiem i doświadczeniem, których często łączą PASJA i podobne wartości.

FABRYKA WARSZTATÓW i PLANETA DLA SINGLI to miejsca, które ŁĄCZĄ LUDZI i stwarzają przestrzeń do budowania trwałych relacji na fundamentach wartości! Poprzez przekazywanie wiedzy i umiejętności w formie interaktywnych warsztatów i CERTYFIKOWANYCH szkoleń tworzę przestrzeń do refleksji, która umożliwia głęboki wgląd w siebie i jest motywacją do zmiany.

Pomagam innym odszukać siebie w sobie, odkryć swoje powołanie, ukryte marzenia i rozwinąć świadomość. Wskazuję drogę do celu, pomagam pokonać lęk, wzmocnić odporność psychiczną i ruszyć z miejsca.

Inspiruję, motywuję i dodaję ODWAGI!

Prowadzę warsztaty zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Jako Ambasadorka Ogólopolskiego Programu SUKCES TO JA wspieram kobiety w realizacji ich celów zawodowych oraz marzeń. Jestem autorką programu dedykowanego wyłącznie mężczyznom: MĘSKA RULETKA, tworząc w ten sposób bezpieczną przestrzeń do wymiany doświadczeń i rozmowy na trudne tematy tylko w męskim gronie.

Jestem twórczynią Ogólnopolskiego projektu PLANETA DLA SINGLI® , tworzę przestrzeń do poznawania świadomych ludzi i łączę ich w Pary! Jako mentor i trener biznesu, w bezpiecznej przestrzeni zachęcam do przełamywania swoich lęków i ograniczeń, wychodzenia ze strefy komfortu i budowania własnej marki – na fundamentach pasji, odwagi, motywacji i skutecznego działania.

Jak napisał Osho - "Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się lęk”.

A więc...

NIE BÓJ SIĘ ZMIAN!

Rozpocznij od zmiany Siebie, zanim zaczniesz zdobywać świat!
Zatrzymaj się... przed tym, jak wyruszysz w dalszą podróż!
Zobacz siebie, usłysz swoje potrzeby, poczuj emocje, opuść to, czego nie chcesz, co Ci nie służy, porzuć ograniczające przekonania i niechciane myśli.
ZRÓB PIERWSZY KROK...